PROJE TASARIM UYGULAMA

İç Mimarlık

Proje Tasarımı

Mekanlarınızda sıradanlıktan kurtulup dikkat çeken alanlara sahip olmak için gelin birlikte çalışalım.

3D Modelleme

”Böyle bir şey hayal ediyorum” demeniz yeterli. Gerisini bize bırakın. 3 boyutlu çizimler sayesinde uygulamada sürprizlerle karşılaşmayın.

Teknik Çizim

3 boyutlu sunum yaptığımız projenizin usta ellerle buluşması için gerekli tüm teknik çizimleri, biz ya da bir başkası tarafından uygulanmaya hazır halde size teslim ederiz.

Proje Uygulama

Uygulamalarımızda kalıcılık ve sizin memnuniyetiniz için en doğru malzemelerle mekanınızı ortaya çıkartalım. Biz sadece tasarlamıyor, tasarımlarımızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Fuar Stand Tasarımı

Markanızın kimliğine özel standınızı fuarlar için tasarlayalım, uygulayalım ve farklılığınızı ortaya çıkartalım.

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik – Markalaşma

Beraber benzersiz ve unutulmaz bir marka oluşturalım. Zaten markanız var, yeniden mi markalaşmak istiyorsunuz? Emin olun yeni marka kimliğinizi çok seveceksiniz. Logonuzdan başlayabiliriz.

Basılı ve Dijital Tasarımlar

Gazete, dergi reklamları, broşür, insert, açık hava reklam tasarımları ve dijital ortamlarda ihtiyacınız olan tüm görsel tasarımlar.

Katalog Tasarımı

Tanıtım malzemelerinin vazgeçilmezi olan kataloglar, sahibi olduğunuz hizmetleri ve ürünleri geniş kapsamlı, etkili ve kolayca anlaşılabilen bir şekilde sunmanızı sağlar.

Ambalaj Tasarımı

En etkili ve ekonomik iletişim aracı olan ambalaj tasarımı, markalaşma sürecinizin en önemli elemanıdır. Ürününüzü görünür kılalım.

Tanıtım Filmi

Müşterileriniz sizi ve ürünlerinizi detaylı olarak incele fırsatı bulsun. Kaliteli görüntüler, 3D modelleme, seslendirme ve uygun montaj ile kısa filminizi hayata geçireceğiz.

Kahvemiz Hazır

Girne Bulv. No:32 D:7 Karşıyaka/İZMİR

info@1007.com.tr

0232 335 1007

0850 888 1007

0505 207 1007

Bize Yazın